Hasta Görüşleri

Hastalarımızdan Gelen Değerli Görüşler İçin Teşekkür Ederiz.

Esin S.

By-pass ameliyatını tarihe karıştıracak olan bu adamlara, bize mucizeyi yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum. 8 Hastane, 8 ayrı profesörün bu hastanın hakkı by-pass dedikleri babamın %100 tıkalı olan damarlarını retroCTO yöntemi ile açtılar. Çok sevgili Prof. Dr. Okay hocam ile yollarımız 29 Temmuz 2023 de kesişti. O tarihten beri çok güzel planlama ile bugünlere geldik ve dün Prof. Dr. Şevket GÖRGÜLÜ, Prof. Dr. Cüneyt KOÇAŞ ve Prof. Dr. Okay ABACI Biruni hastanesinde bir liv case kongresinde çok zorlu bu operasyonu başarı ile tamamladılar. İmkansızı başardığınız için size minnettarız…

H. Y.

Hayatımızı önce Allah’a, sonrada size borçluyuz ve minnettarız. Eşim ve ben saygıdeğer hocamız. 2022 yılında tam tıkalı 3 kalp damarı için doktorların hemen hepsi, her defasında ameliyat önerdiler. Ameliyattan başka bir çaremiz olmadığını düşünüyorduk, oysa ameliyatsız da çözüm ve çaresi varmış. CTO yani tam tıkalı kalp damar rahatsızlığında, damarların bıçak altına yatmadan kalbe stent takılma işlemiymiş. Bu ülkenin siz gibi nice saygın, mesleğine bir o kadar aşık hekimlere ne çok ihtiyacımız var sayın sevgili Şevket GÖRGÜLÜ hocamız.

Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

Osman İ.

Çok kıymetli hocam açılmaz dedikleri 3 tane tam tıkalı damarlarımı açtınız. 6 aydır çok sağlıklıyım. Rabbime şükür. Sizin başarılarınızı gururla takip ediyorum.

İyiki varsınız.

Yıldız S.

Şevket hocam 19 Aralık 2022 Biruni Üniversitesi Okay bey ile birlikte ana damar ve 4 stent taktınız. Dün kontrole gittim her şey yolunda, elinize emeğinize sağlık hayatıma dokundunuz. Allah razı olsun sizlerin elleri dert görmesin, her şey için minnettarım. Teşekkürler…

Sacit A.

Bana olmaz demeyin. Bende kilo yok, beni asla bulmaz demeyin. Boy (182 ) Kilo ( 70 ) ile 5 damarımın tıkalı olduğu tespit edildi. Sağ olsun Prof. Dr. Şevket beye rastladım. Tüm hastane ve doktorların açık kalp ameliyatında diretmeleri, eşimin ve çocuklarımın açık kalp ameliyatını kabul etmemeleri sonucu, İstanbul’daki muayenehanesine gittiğimiz Şevket beyin, uyanık ve bilekten girilerek 5 damarıma bir defada 8 adet stent takıldı. Ameliyatın ikinci günü dut ağacına çıkıp dut yedim… Ameliyatın üzerinden geçeli 2 yıl oldu ve vallahi turp gibiyim. Hayatımda birçok şey  pozitif olarak değişti.

Nasıl minnet duymam, nasıl teşekkür etmem..

Bilal Ö.

Sayın hocam beni iyi ettiniz. Sağ olun.

Ziya V.

Hocam sağ olun, başaramayacağınız ve açamayacağınız damar yok.

Maşallah…

Ali D.

Hocam 20 Eylül 2022’de kalp damarıma 3 adet stent taktınız. Şimdi o kadar iyiyim ki hasta olduğuma inanamıyorum ama haplarımı düzenli kullanıyorum.

Allah senden razı olsun. Teşekkürler.

Emre T.

Bilgi, tecrübe ve verdikleri güven sayesinde annemiz Nilhan TUNCA’ya yaptıkları başarılı operasyon sayesinde sağlığına kavuşturan Prof. Dr. Şevket GÖRGÜLÜ, Prof. Dr. Niyazi Tuğrul NORGAZ, Prof. Dr. Cüneyt KOCAŞ ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

(Biruni Üniversitesi Hastanesi Tüm Sağlık Personeline Ayrıca Teşekkürlerimizle)

Sacit A.

2021 yılında%100 açık ameliyat dedikleri (5) damara bir defada (8) adet stend’i koyup 2/3 cü günü dut ağacına çıkarak dut yediğimi ve iki yıldır,çapa makinasıyla çapa yapıp,bağ bahçe işleriyle uğraştığımı30/35 kadar tavuk baktığımı gururla paylaşırım. YARADANIN izniyle bana bir can bahşettiniz.size minnettarım.

Kubilay K.

17 Nisan’da Şevket Görgülü ve Mahmut Uluganyan hocalarımın kalbime yaptıkları o sihirli dokunuşlar için binlerce kez teşekkür ederim. Retrograd Cto operasyonum onların sayesinde çok çok iyi geçti. Kendilerine tekrar çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

Ümit M.

Hocam, benim sağ %100 kapalı damarımı açtınız. Allah sizden razı olsun başarılarınız daim olsun. Binlerce teşekkürler. 

Tülay S.

Allah sizden razı olsun anacığımı yeniden hayata döndürdünüz hocam. Kocaman yüreğinizle tüm başarılar sizin olsun. Hakkımızı sonuna kadar helal ediyoruz size:) Gölcükten hastanızın kızı:)

Fatma K.

En başarılı en istekli yaptığı işten emin kesin kararları umut ışığı ALLAH razı olsun sizden ben ve çoğu kişiye ışık oldunuz oluyorsunuzda başarılarınızın devamını dilerim HOCAM eksik olmayın inşallah hayırlı geceler..

Şahin K.

Hocam 2 saat boyunca tüm ekiple beraber yoğun uğraş verdiniz.Çok çok ama ÇOK Teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun.Sizin gibi değerli hocalarımızı Allah başımızdan eksik etmesin. Emeği geçen herkese bir kez daha TEŞEKKÜR EDIYORUM.ALLAH RAZI OLSUN.BU VESILEYLE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI YÜCE ALLAHTAN TEMENNI EDIYORUM

Musa Y.

Benim damarımda kireçliydi 2 saat uğraştıktan sonra açmıştınız. Çok teşekkürler.

Sacit A.

Benimki 3,5 saat ve bir defada 5 tıkalı damar 8 adet stent. 5 hastane kesinlikle açık kalp ameliyatı demişti. Ne diyeyim teşekkür ederim, minnettarım.

Nurten S.

Eşimin hayatta olması önce Allah’ın sonra da sizin sayenizde teşekkürler hocam.

Mine T.

Allah razı olsun hocam. Sizin gibi görev yapan doktorlarımıza minnettarız.

Erdem B.

Hocam babam için yaptıklarınızdan dolayı emeğinize sağlık. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Htarkan

Evet gerçekten benim için mucize gibi bir şey oldu. İki hastanenin bypass dediği damarımı açtınız. Size ve ekibinize Elton hocamıza sonsuz teşekkürler. Başarılarınızın devamını canı gönülden dilerim.

Nuriye A.

Merhaba hocam, yaptığınız zor CTO işlemi için çok teşekkür ederiz. İyi ki sizin gibi doktorlarımız var. Hepinizden Allah razı olsun.

HAKKI Ö.

Hocamdan Allah razı olsun. Zamanında babamın kimsenin açamadığı bacak damarlarını açtı. Sen olmasaydın hocam babamın bacakları kesilecekti. Allah sizi iki dünyada da muvaffak kılsın

FEYZA T. İ.

Kıymetli babam Uğur Türkmen’in rahatsızlığı sebebiyle her seferinde yakın ilgisini esirgemeyen ADÜ Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağdaş Akgüllü’ye; sonrasında yaklaşık 4 saat süren bir girişim ile İstanbul’da sağlığına kavuşmasına vesile olan; takibinde maksimum hassasiyeti gözeten değerli hocalarımı Prof. Dr. Şevket Görgülü ve Do. Dr. Cüneyt Koçaş’a teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsınız…

M. Ş. A. G.

Geçirmiş Olduğum Anjiyodan Dolayı öncelikle doktorum Prof. Dr. Şevket GÖRGÜLÜ’ ye ve tüm anjiyo bölümü çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

M. R.

Dürüst, bilgili, sempatik, adam gibi adam. Özel sektörde de böyle menfaat gözetmeden işini yapan bilim adamları olması çok sevindirici.

Allah böyle bilim adamlarının eksikliğini göstermesin.

B. Z.

Prof. Dr. Şevket GÖRGÜLÜ ‘ye çok çok teşekkürlerimi bildirmek istedim. Allah sizden razı olsun. Başarılarınızın devamını diler daha nice hastalara yardımcı olabilmeniz için öncelikle size bol sağlıklar diliyorum. Tekrar teşekkür ederim. İyi günler.

C.U.

Daha evvel anjiyo oldum bir tane stent takıldı rahatsızlığım devam ediyordu. Tekrar anjiyo oldum ağrılarım halen geçmedi. EŞİM ve kızım vasıtasıyla size geldik. Bugüne kadar yapılan kontrol ve uygulamalarda bu kadar yakın ilgi ve alaka göremedim. Prof. Dr. Şevket GÖRGÜLÜ’ ye müteşekkirim, kontrollerim devam ediyor. İlgi ve alakalarından dolayı tüm ekibine teşekkürü borç bilirim. Saygılarımla.

İ. D.

Sayın Prof. Dr. Şevket GÖRGÜLÜ‘ yü tanıdığımdan bu güne kadar tüm yakın akraba ve arkadaşlarımı kendisini her zaman tavsiye etmişimdir. Babamın tedavisindeki yakın ilgi ve alakası bizleri mutlu etti. Yanında çalışanların gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı tüm ekibine minnettarım. Saygılarımla.

Şaban P.

Bay pas ameliyatı olman gerekir denilen damarıma cesaret ve güvenle stent takarak damarımı açan değerli hekim Prof. Dr. Şevket GÖRGÜLÜ hocamdan Allah razı olsun. Bu memleketin sizin gibi hekimlere ihtiyacı var. Azminiz, cesaretiniz ve güler yüzünüz ile nice başarılara ulaşmanızı dilerim. Gelecek nesillere de aynen sizin gibi hekimler yetiştirirsiniz İnşallah.

İbrahim B.

Şevket Hocam; Çalışmalarınızla gurur duydum. Siz mesleğinizin zirvesine yükselmişsiniz. Sizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Erkan Y. Y.

Sizi hayranlıkla izliyorum. Ne mutlu bizlere sizin gibi doktorlarımız var..

Hatice K...........

Hocam harikasınız insanlığa hizmetiniz anlatılır gibi değil yüreğinize ellerinize sağlık Şevket Görgülü…

Fatma U.....

Bursa’da olduğum anjiyo sonrası hem aort damarım hem de kalp damarlarım için ameliyat dediler. Hatta aort damarıma yapılan operasyon için çok riskli dediler. Önce Allah’ın sonra Kocaeli’nde Prof. Dr. Şevket Görgülü hocamın cesareti ve yeteneği sayesinde iki başarılı operasyon geçirdim. Şu an sağlığım gayet iyi. Sadece mesleki anlamda değil, bizlere gösterdiği hoşgörü, sabır ve Güler yüzü için de kendisine çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsın örnek insan. Allah başarılarınızı daim eylesin. Ayağınıza taş değdirmesin inşallah………………….…………………

Deniz S.

“Dürüst, bilgili, sempatik, adam gibi adam. Özel sektördede böyle menfaat gözetmeden işini yapan bilim adamları olması çok sevindirici. Allah eksikliğini göstermesin, sağlık, mutluluk ve hayırlı ömürler versin.”

Bahadır Y.

“Prof.Dr. Şevket Görgülü’ye çok çok teşekkürlerimi bildirmek istedim. Hastanenizde Şevket Görgülü gibi doktorlar varken bu hastanenin sırtı yere gelmez. Allah sizden razi olsun. Hastanin kizi.”

Can Muhlis D.

“Anjio oldum, sonra stent taktırdım. Bugüne kadar yapılan kontrol ve uygulamalarda bu kadar yakın ilgi ve alaka göremedim. Sayın doktoruma ve tüm servis ekibine müteşşekirim.”

Sacit Atagan

“Prof. Dr. Şevket Görgülü, sadece kalp damarı değil tıkalı ayak damarlarını ve diğer damarları açma işlemi de yapıyor. Birçok ayağı kesilmekten kurtardı. Bu işin Türkiye’deki duayeni. Allah razı olsun.”

Görüşlerinizi bize yazınız.